Przeglądanie artykułów w kategorii "Aktualności"

Rowerowa Szklarska Poręba !

Jul 9, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Sobotnie ściganie podczas Ultra Bike Maraton w Szklarskiej Porębie na dystansie 70 kilometrów zakończyło się 5-tą lokatą Krzysztofa Podolskiego 🙂 „Noga nie podawała” tego dnia naszemu zawodnikowi… Inaczej sprawy się potoczyły w przypadku Tomka Pierwochy. Nasz nowy (stary) zawodnik, reprezentujący barwy RMF FM – HEG na dystansie 40 km. finiszował jako pierwszy, gratulacje Tomasz !!!

…a tak wyglądała regeneracja Krzyśka w komorze kriogenicznej po 70 kilometrach “tyrania” po górach wokół Szklarskiej 🙂 

Po sobotnim MTB na niedzielę ekipa Bike Maraton MTB przygotowała atrakcje dla szosowców. “Szosowy Klasyk” zgromadził na starcie blisko 90 zawodników ! Krzysiek Podolski po 80 kilometrach ścigania na bardzo wysokim poziomie finiszował na rewelacyjnym 2 miejscu ! POWER – Brawo Krzycho !!!

 

Kolejne pudło Krzysztofa !

Jun 24, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzyKolejny wyścig z cyklu Bike Atelier MTB Maraton – Żarki / Niegowa / Janów to znów popisowa jazda Krzyśka Podolskiego ! Na piaszczystej i bardzo interwałowej trasie o długości 68 km. Krzysztof wywalczył 1 miejsce w kategorii i 9 open 🙂 Gratulacje !

Puchar Mazowsza XC-Michał 3 na pudle !

Jun 17, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Kolejny wyścig za Michałem. Tym razem ścigał się podczas 3 edycji Pucharu Mazowsza XC na kultowej trasie WAT (Wojskowa Akademia Techniczna). Niestety na pierwszej rundzie awarii uległa manetka od blokady amortyzatora. Mimo tej usterki Michałowi udało się wywalczyć 3 miejsce w Elicie  Gratulacje 

Zdjęcia z wyścigu (foto: Maria Lipowiecka)

Michał wygrywa Małą Ligę w Wólce Mlądzkiej !

Jun 9, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

5-ty wyścig z cyklu Mała Liga XC rozegrany w miejscowości Wólka Mlądzka pada łupem Michała Cąpały ! Nasz zawodnik wygrywa kategorię elita z przewagą ponad 2 minut ! Yeah 😉

GALERIA ZDJĘĆ foto Zbyszek Kowalski

Puchar Mazowsza XC w Kobyłce

May 27, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

W sobotę Michał Cąpała wystartował w 2 edycji Pucharu Mazowsza XC w Kobyłce. Wyścig ukończył na 4 miejsce w kat. Elita ! Gratki Michał 🙂

Krzysiek pierwszy w Brennej !

May 27, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

I miejsce Krzyśka Podolskiego w Bike Atelier MTB Maraton w Brennej na dystansie 51 km. ! Na 36 km. Krzycha dopada pech i łapie gumę na tyle. Na szczęście zaprzyjaźniona ekipa J.B.G 2 znalazła się w pobliżu i pospieszyła z pomocą naszemu zawodnikowi ! Szybko uporali się w usterką i Krzycho pomknął dalej po zwycięstwo 🙂 Dziękujemy i gratulacje !

Piotrek Śliwiński rządzi !!!

May 26, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Piotrek Śliwiński eksploduje formą niczym Froome 🙂 Nasz zawodnik wygrywa OPEN Bikemaraton w Zdzieszowicach na dystansie MINI ! Zgarnia tym samym I miejsce w swojej kategorii na tym dystansie ! Brawo Piotr !

Mamy kolejne podium !

May 21, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Mamy kolejne podium ! Michał Cąpała zajmuje II miejsce podczas czwartej edycji wyścigu Mała Liga XC rozegranego w Lasku nieopodal Celestynowa !!! Brawo !

BIKE ATELIER ROAD RACE

May 21, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Podczas zawodów na szosie z serii “BIKE ATELIER ROAD RACE” Krzysiek Podolski zajął 9 miejsce. Jak skomentował nasz zawodnik: “występ dość słaby ale bezpiecznie na mecie” 👍💪 Spoko Krzysiu, następnym razem będzie lepiej 😜

Chochołów-piękna jazda Piotra !

May 21, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Piotrek Śliwiński “poszalał” w Chochołowie, gdzie odbyła się pierwsza eliminacja tegorocznego Pucharu Szlaku Solnego ! Nasz zawodnik wygrał wyścig w kategorii Juniorów – brawo, tak trzymać !!!

Pages:1234567...30»