Przeglądanie artykułów w kategorii "Aktualności"

Dobre wieści !

Mar 8, 2018   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Nareszcie możemy oficjalnie potwierdzić, iż sponsorem strategicznym MTB Team w sezonie 2018 w parze z radiem RMF FM będzie firma HEG !  Hermes Energy Group S.A. to polski, niezależny sprzedawca gazu i prądu. Szersze informacje oraz oferty firmy HEG odnaleźć można na: https://www.heg.com.pl/ Grupę wspierać będą ponadto: Specialized Polska, DT4You, Interia.pl, BIKE.STORE S.C., Bikestacja, Profidea Bike.

Do składu zespołu dołączy  młody, dobrze zapowiadający się zawodnik-Piotr Śliwiński startujący w kategorii Junior. O wszelkich szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz profilu na Facebook’u.

Mamy nadzieję, iż nasi zawodnicy w nowych barwach w nadchodzącym sezonie spiszą się na medal 🙂

Memoriał Bercika wyścig MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki

Aug 2, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

29 Lipca w Markach odbył się XI Memoriał Bercika wyścig MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki. Organizatorzy przygotowali ciekawą trasę, na której nie brakowało singli, zjazdów i podjazdów. Taka specyfika trasy z pewnością pasowała naszemu zawodnikowi! Michał Cąpała po solowym ataku na 10 kilometrze dowozi zwycięstwo do mety i melduje się na 1 miejscu OPEN dystansu SPORT liczącym 53 km! GRATULACJE!!!

Bikestorebielsko, Tomasz Jakubowski, Tomasz Pierwocha
DT4YOU.com
DT Swiss
Specialized
Maria Lipowiecka Fotografia

7#Bike Maraton Szklarska Poręba

Jul 10, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

7# Bike Maraton 2017 – Szklarska Poręba zakończony kolejnymi sukcesami zawodników RMF MTB TEAM !!! Michał Cąpała wygrywa OPEN na dystansie mini. Jarosław Zieliński zajmuje 6 miejsce w kat. M4 na MEGA!

Bikestorebielsko, Tomasz Jakubowski, Tomasz Pierwocha
DT4YOU.com
DT Swiss

  

Relacja Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie

Jun 19, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

 

Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie – ostra jazda w Górach Sowich Wiadomo było, że pogoda znów będzie głównym rozgrywającym w tej czerwcowej sowiogórskiej edycji Bike Maratonu. Trasa czekała cierpliwie na zapowiadane opady i z pokorą przyjmowała kolejne porcje deszczu. Sowiogórskie ścieżki widziały niejedno i wiele burz oraz nawałnic przetoczyło się już nad Wielką Sową. Zaprawionych w bojach uczestników tegorocznego Bike Maratonu nie zaskoczyły więc ani niska temperatura, ani deszcz, ani dodatkowe trudności na trasie. Tegoroczny sezon obfituje w pogodowe niedogodności, ale wszyscy mają nadzieję, że nadchodzące lato przyniesie w końcu kilka ciepłych i przede wszystkim suchych wyścigów. Dosyć już zimna i cierpienia – czas na słońce i radość z jazdy w górach! Trasa Bike Maratonu w Ludwikowicach również w normalnych warunkach jest wymagająca, a jazda po niej wymaga nieustannej czujności i skupienia. W sobotę wielu zawodników mówiło, że to na pewno jeden z trudniejszych – o ile nie najtrudniejszy maraton w tym sezonie. Trudno było w sobotę o swobodną, ciągłą jazdę – po męczących podjazdach nie było czasu na odpoczynek, wygodne single zamieniły się w wymagające śliskie ścieżki, na których trudno było spokojnie utrzymać rytm, linię i prędkość. Sporo było hamowania, kluczenia między kamieniami i kałużami w poszukiwaniu najlepszej i najbezpieczniejszej linii zjazdu. Często zjazdy zamieniły się po prostu w ślizgi – nie ważne czy po rozmokłej ziemi, błocie czy mokrej skale. Dystans MINI, mimo swych sprinterskich cech i zakładanej dostępności dla wszystkich, był również prawdziwym górskim ścigiem, na mecie którego na pierwszym miejscu zameldował się Michał Cąpała (RMF MTB Team). Drugi był Grzegorz Kubaczka (ag-architekci.pl), a trzeci Tomasz Mach (sportfuel.pl). Kolejna okazja do zmierzenia się z trasami Bike Maratonu już 8 lipca na zakończenie Bike Weeku w Szklarskiej Porębie. To kolejne ze szczególnych miejsc, w których Bike Maraton być po prostu musi, a trasa powinna wydobyć z podnóża Karkonoszy wszystko co najlepsze.

6#Bike Maraton Ludwikowice Kłodzkie

Jun 17, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Michał Cąpała przełamał dzisiaj passę 3 miejsca i zwycięża OPEN na dystansie mini podczas 6# Bike Maraton 2017 – Ludwikowice Kłodzkie !!!

DT4YOU.com
DT Swiss
Bikestorebielsko, Tomasz Jakubowski, Tomasz Pierwocha
Specialized

5#Bike Maraton Jelenia Góra

Jun 6, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Michał Cąpała 3 OPEN MINI, 1 kat. M2

Jarosław Zieliński 4. kat. M4 MEGA

DT4YOU.com
DT Swiss
Bikestorebielsko, Tomasz Jakubowski, Tomasz Pierwocha

 
 

4# Bike Maraton Wisła

Jun 6, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

 

Bike Maraton w Wiśle nasi zawodnicy kończą na następujących miejscach:
Michał Cąpała powtarza wynik z Polanicy przyjeżdżając 3 OPEN na MINI, 1 w kategorii M2.
Jarosław Zieliński na dystansie MEGA zajmuje 9 miejsce w kategorii M4.

DT4YOU.com
Specialized Bicycles
Bikestorebielsko, Tomasz Jakubowski, Tomasz Pierwocha
RMF FM
Maria Lipowiecka Fotografia

2#Mała Liga XC Wiązowna

Jun 6, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

 

Brawa dla organizatorów Mała Liga XC za ciekawą i wymagającą trasę! Dzisiejszy wyścig rozegrany w miejscowości Wiązowna, Michał Cąpała kończy na trzecim miejscu w kategorii Elita.

DT4YOU.com
RMF FM
Specialized Bicycles

Maria Lipowiecka Fotografia

3# Bike Maraton Polanica Zdrój

Jun 6, 2017   //   autor: admin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

Bike Maraton w Polanicy  przechodzi do historii! Błota z edycji na edycję coraz więcej. Michał Cąpała melduje się na 3 miejscu OPEN/ 1 kat.M2 na dystansie Mini, który tego dnia liczył 27km.

Krzysztof Podolski z kolejnym medalem Mistrzostw Polski !

Aug 16, 2015   //   autor: Robin   //   Aktualności  //  Brak komentarzy

news podgórzyn

Podczas rozegranych w miniony weekend GÓRSKICH MISTRZOSTW POLSKI MASTERS w kolarstwie szosowym doskonałą postawę zaprezentował Krzysztof Podolski ! Jedyny reprezentujący ekipę RMF FM zawodnik w kategorii masters, na bardzo wymagającej trasie rozegranej na rundach w okolicach Podgórzyna i Sosnówki zajął rewelacyjne II miejsce i tytuł v-ce Mistrza Polski w tej konkurencji ! Gratulacje Krzysztof !

Pages:1234567...28»